piątek, 30 grudnia 2016

Wszystko na biało

Witam,

ostatni raz w tym roku.
Dzisiaj będzie praca na kolorową zabawę u Danutki.Zadanym kolorkiem w grudniu jest biały.
Przyznam się, że bardzo czekałam na ten kolorek, miałam co do niego wielkie plany i oczywiście skończyło się na planach. Niestety nie udało mi się zrobić tej pracy, którą zaplanowałam, ale oczywiście biała praca powstała, tylko taka trochę zastępcza :)
Kolorek oczywiście lubię. Ubrania białe kojarzą mi się ze ślubem komunią, lub apelem w szkole (granatowa spódniczka i biała bluzka - hahah).
W domu dodatków typowo białych to raczej nie mam, ale biżuterii troszkę by się znalazło.

A teraz już pokażę mój tworek. Jak wiecie bardzo lubię i podziwiam papierową wiklinę i ciągle się staram coś zmajstrować, aby ćwiczyć się w wyplataniu. Tym razem dzięki prezentowi od Lidki, która podesłała mi troszkę papierowych rureczek przygotowałam gwiazdkę, która może być ozdobą, lub świecznikiem. Ponieważ rurki były białe, to nie malowałam ich niczym i są takie "naturalne".Długo czekałam na troszkę słonka, 
aby w ogóle coś na tych moich zdjęciach było widać - haha :)
Może nie jest to jakiś szczyt urody, ale kolejna próba zaliczona i jestem z niej bardziej zadowolona, niż niezadowolona.
Pewnie, że zawsze może być lepiej, ale to już w przyszłym roku :)

I właśnie na ten przyszły rok życzę Wszystkim wielu udanych pomysłów, prac i spełnienia marzeń. Aby był spokojny i abyśmy mogli się cieszyć naszymi zabawami, wymiankami i różnymi wyzwaniami w coraz większym składzie.
Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Przesyłam buziaki i do następnego napisania już w przyszłym roku :)