czwartek, 20 kwietnia 2017

Prezenty

Witam,

chciałam się pochwalić jaki piękny prezent przysłała mi Danutka. Oczywiście te cudeńka przyleciały do mnie jeszcze przed świętami, ale dopiero teraz na spokojnie pochwalę się co dostałam :)

Danusia w styczniu ogłosiła candy bez okazji, na które oczywiście się zapisałam :)

Po upływie terminu odbyło się losowanie

Zostałam jedną z dwóch wylosowanych szczęściar i po uzgodnieniu kolorków i rozmiaru bransoletki jaka była przedmiotem candy czekałam spokojnie na "wyprodukowanie" mojej nagrody - haha :)

Tymczasem przyleciała do mnie bransoletka, ale w takim towarzystwie, że myślałam o jakimś napadzie na bank. lub co najmniej na sklep z przydasiami - haha :)

Sami zobaczcie czym zostałam obdarowana.

najpiękniejsza na świecie bransoletka:

druga bransoletka jeszcze piękniejsza :)


przydaśki różnego rodzaju:

świeczuszka i foremki gwiazdkowe


jeszcze trochę przydasiów:

karteczka z gratulacjami wygranego candy :)

karteczka świąteczna:

No i  tak się cieszyłam ze wszystkiego co dostałam, że zapomniałam o przepięknym obrazku, jaki dostałam. Obrazek znalazł od razu swoje honorowe miejsce na półce i nie załapał się na sesję zdjęciową - haha :)
Ale już nadrabiam niedopatrzenia i dodaję zdjęcie.

Obrazek posiada szybkę, której nie chciałam wyjmować, więc niestety jest trochę odbicia, ale i tak jest czego zazdrościć - hahaha :)i sam kwiatuszek-gwiazdeczkaJeszcze raz bardzo, bardzo, bardzo Ci Danusiu dziękuję ! Sprawiłaś mi wielką niespodziankę i dużo radości :)
Gdyby nie wstyd przed rodziną to w bransoletkach (obu na raz) bym spała, bo po założeniu i pochwaleniu się wszystkim wcale nie chciałam ich zdejmować :)

Pozdrawiam !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz